Rozpocznij współpracę z Vermari

Czy reprezentujesz salon optyczny z aspiracjami, pragnący wyróżnić się na rynku i zaspokoić potrzeby swoich klientów na najwyższym poziomie?

Jeżeli:

  • Planujesz rozszerzyć ofertę o nowy, dynamiczny brand, który przyciągnie nowych klientów,
  • Masz świadomych klientów, dla których liczy się jakość i design, a nie globalna marka,
  • Zadowolenie klientów jest dla Ciebie priorytetem i chcesz zapewnić im dostęp do produktów najwyższej jakości,
  • Poszukujesz wsparcia, które pomoże Ci realizować te cele, niezależnie od tego czy preferujesz bezpośredni kontakt z przedstawicielem handlowym, czy formę cyfrową.
  •  Chcesz zyskać dodatkową widoczność? Wszystkie salony, które współpracują z Vermari, są oznaczane na naszej stronie. Dzięki temu, potencjalni klienci szukający naszych produktów będą mogli łatwo znaleźć Twój salon.

To współpraca z nami jest właśnie dla Ciebie. Razem stworzymy unikalną ofertę, skrojoną na miarę Twojego salonu i oczekiwań Twoich klientów. Nasz proces współpracy jest prosty i przejrzysty – zapraszamy Cię do jego poznania.

Krok 1: Rejestracja

Dołącz do naszej sieci partnerów B2B. Aby ją rozpocząć, wystarczy zarejestrować się na naszej stronie. Pamiętaj, ta strona dedykowana jest wyłącznie dla salonów optycznych i naszych partnerów handlowych.

Krok 2: Weryfikacja

Nasz zespół dokona weryfikacji Twoich danych. Jeśli Twój biznes spełnia nasze kryteria, akceptujemy Twoje konto, umożliwiając dostęp do cenników B2B i możliwości złożenia zamówienia.

Krok 3: Potwierdzenie rejestracji

Po akceptacji Twojego konta, otrzymasz od powiadomienie email z najważniejszymi informacjami. Już od tego momentu można składać zamówienia na platformie VERMARI.COM

Współpraca na Twoich Warunkach

Niezależnie od tego, jaką formę współpracy wybierzesz, nasz zespół jest tu, aby Cię wspierać. Rozumiemy, że każdy biznes jest inny, dlatego chcemy dostosować się do Twoich potrzeb.