Projekt i produkcja

Pracując z najlepszymi partnerami strategicznymi do każdej pary okularów dobieramy najbardziej zaawansowane technologicznie komponenty. Projektujemy i wykonujemy oprawki, kontrolując cały proces, od projektu do produkcji wszystkich elementów: oprawek, które są wygodne, ergonomiczne i stylowe… po prostu lubimy DOBRY PRODUKT

Komfort

Każda oprawa okularowa odzwierciedla subtelne połączenie naszej wiedzy o rysach twarzy, potrzebach użytkowników i aktualnie obowiązujących trendach. W ten sposób powstają produkty naprawdę wyjątkowe.

Technologia

REALIZACJA NAWET NAJBARDZIEJ ODWAŻNYCH I ZŁOŻONYCH PROJEKTÓW WYMAGA WŁAŚCIWEJ TECHNOLOGII.

VERMARI wykorzystuje zaawansowane techniki gwarantujące perfekcyjną jakość opraw okularowych produkowanych z płyty octanowej, metalu, czy też poprzez łączenie różnych materiałów w jednej oprawieRealizacja nawet najbardziej odważnych i złożonych projektów wymaga właściwej technologii.

Kolor

Wykorzystując wiedzę na temat siły koloru i skutków psychologicznego oddziaływania, pracujemy z setkami barw. Tworząc oprawy okularowe wykorzystujemy zarówno podstawowe barwy tak ważne w podejściu klasycznym oraz kombinacje odcieni oparte na trendach w modzie.